Červen 2015

Len and Company: Nové fotky #1

19. června 2015 v 14:53 | Mercy |  Len and Company: Novinky
       Source: instagram.com

Zítra bude mít premiéru film 'Len and Company' a já tu pro vás mám dvě nové still fotky s Juno aka Zoe a pak tu mám čtyři fotky z natáčení. Na fotkách s Juno můžete vidět Jacka Kilmera, který hraje Maxe.

24.6.- Tak, Juno se premiéry nezúčastnila a bohužel ani nejsou žádné novinky. Pokud se nic neobjeví, tak asi přeložím nějaký starší rozhovor. Byl by o nějaký zájem?

Untitled_l1.png Untitled_4.png
Gallery link: Len and Company » Production stills (+2)

Untitled_5.png Untitled_6.png Untitled_7.png Untitled_8.png
Gallery link: Len and Company » Behind the Scenes (+4)

Out and About, NY | June 17, 2015

18. června 2015 v 18:09 | Mercy |  gallery updates
       Source: celebrityhive.com

Juno byla včera spatřena venku v New Yorku. Upřímně? Vůbec se mi nelíbí jak byla oblečená, ale zase chápu, že pohodlí je pohodlí. Možná, že kdyby sundala tu mikinu, tak by to hned vypadalo líp :). Ale jsem ráda, že se objevilo i něco jiného, než jen fotky z filmů.

JunoTemple-01.jpg JunoTemple-02.jpg JunoTemple-03.jpg JunoTemple-04.jpg
Gallery link: Candids » 2015 » Out and About, NY (+4)

Safelight: Nové fotky #3

17. června 2015 v 15:05 | Mercy
       Source: movieweb.com

Pomalu se blíží vypuštění filmu Safelight do kin a tak není divu, že se objevil nový poster a dvě still fotky :). A podle stránky movieweb.com, se můžeme příští měsíc těšit na nové fotky a videa z filmu!

PHe7mwk1eBz4gm_1_l.jpg
Gallery link: Safelight » Posters (+1)

PHsyENvXxQVTxv_1_l.jpg Safelight.jpg
Gallery link: Safelight » Production stills (+2)

Len and Company: Datum světové premiéry

12. června 2015 v 13:21 | Mercy |  Len and Company: Novinky


Určitě aspoň někteří z Vás ví, že mezi projekty je i film "Len and Company", u kterého se nic nedělo. Popravdě jsem si začínala myslet, že film zrušili, ale není to tak!

Režijní debut Tima Godsalla "Len and Company" bude mít svou světovou preméru 20. června 2015 na filmovém festivalu v Edinburghu! Bohužel se zatím neví, zda se festivalu zúčastní i Juno, ale pevně doufám, že ano. :)

Krom toho se také objevila oficiální popis k filmu a jedna still fotka s Juno!

Popis:
Život stáhnutého hudebního producenta je narušen, když ho jeho syn a jeho chráněnkyně nečekaně navštíví.
Klidná vesnická samota drsného, asociálního Lena je narušena, když ho jeho ctižádostivý muzikální syn, Max, navštíví těsně následovaný ustaranou popovou hvězdou Zoe. Jak se Max snaží najít odvahu ukázat své demo svému vzdálenému otci, Zoeiny vlastní problémy oba zastíní a roznítí nevyřčené otázky mezi nimi.

Untitled_1~3.png
Gallery link: Len and Company » Production stills (+1)

Juno Temple o své postavě Fanny Robin

8. června 2015 v 11:45 | Mercy |  Rozhovory
Když jsme poprvé viděli Fanny Robin, vedlejší postavu ve filmu 'Far From the Madding Crowd', sní nad svým pohledným snoubencem. Když jí vidíme příště, odjíždí na svou svatbu- do špatného kostela. Po třetí je neprovdaná, těhotná a hladovějící. Nevíme co se stalo mezi těmito událostmi, ale Juno Temple, která hraje Fanny říká, že to vlastně není tak důležité.

"Myslím, že to v podivném způsobu funguje," řekla Tempel. "Jen víš, že cokoliv se stalo, nebylo to hezké. Je to totální obrovská klesající spirála."

Náhlý zvrat štěstěny je jedním z hlavních témat filmu. Bathsheba Everdene (Carey Mulligan) začíná jako chudý sirotek, pak se ale díky strýcově smrti stává paní farmy. Farmář ovcí Gabriel Oak (Matthias Schoenaerts) začne prosperovat, ale náhodně to skončí. Fanny není jediná, kdo není imunní vůči katastrofální ruce osudu.

"Kdyby to jen udělala dobře, když stál v kostele (její snoubenec)," řekla Temple. "Byl to jen omyl, jen skutečný omyl."

Zatímco co Juno, soucítí se svou politováníhodnou postavou, říká, že je na ní také pyšná.

"Věc, která je pro mě klíčová je ta, že i když její život spadl úplně mimo kontrola nelituje se," řekla Temple. "Nemyslím si, že je tragická postava, protože bojuje až do konce."

'Far From the Madding Crowd' u nás půjde do kin 9. července.

Tony Aloupis o Safelight

7. června 2015 v 15:21 | Mercy

Mám tu pro Vás krátký rozhovor s režisérem filmu 'Safelight' Tonym Aloupisem.

Safelight vypráví dojemný příběh dospívajícího chlapce a dívky jak jdou na výlet fotografovat majáky. Můžete nám říct, odkud ten nápad přišel?
Tony: Kdysi jsem jel vlakem na hodinu psaní a v tom stejném vlaku byl chlapec, který měl CP (dětská mozková obrna). Přemýšlel jsem, jak by asi mohl přijmout své trápení. Líbila se mi představa mladých lidí jak si navzájem pomáhají věřit v sebe sama. A majáky dodaly vizuální a tematickou dynamiku.

Safelight byl natočen v rozlehlé Kalifornské poušti. Můžete nám dát nějaký náhled na natáčecí lokace?
Tony: Začali jsme v LA a šli na sever, dokud jsme nenašli majáky, které jsme si zamilovali. Majáky v severní Kalifornii byly perfektní pro točení našich scén. Nejdál kam jsme šli byl Mendicino.

Vycházející herečka Juno Temple, podala dech beroucí hlavní výkon jako Vicki. Jak jste skončili u obsazení Juno?
Tony: Naši castingoví agenti, Nancy Nayor a Andy Henry, poslali scénáře talentovým agenturám a reakce byla úžasná. Juno, přišla na konkurz a pak se vrátila na čtení s Evanem a my se rozhodli, že ona je ta pravá. Měla neskutečné porozumění pro postavu Vicki.

Safelight byl nedávno promítán na filmovém festivalu Newport Beach, přesněji v dubnu. Jaká byla reakce publika?
Tony: Reakce publika byla úžasná. Zdá se, že lidé reagují na různé aspekty filmu.

A jako poslední otázka: Bude Safelight promítán na nějakém dalším festivalu?
Tony: Vlastně jsme film prodali domácímu distributorovi a vypadá to, že brzy budeme mít kinové a digitální vypuštění.

Rozhovor byl proveden ještě před tím než bylo zveřejněné datum vypuštění do kin- 17. července 2015.

Nový projekt 'You Really Got Me'!

6. června 2015 v 11:00 | Mercy |  Novinky

Julien Temple (tatínek Juno) se ujme reřie životopisného filmu o skupině The Kinks, který nese název 'You Really Got Me'. Ray Davies a Dave Davies pracují na soundracku k filmu.

Hlavních rolí se ujmou Johnny Flynn jako Ray Davies, George Mackay jako Dave Davies a Juno Temple jako manželka Raye, Rasa Davies.

"Máme hudební práva a Ray s Davem pracují na soundracku," řekl producent filmu Joe Thomas.

"Je to vzrušující příležitost vyprávět příběh The Kinks z vnitřního pohledu a hlavně reálně," řekl režisér filmu Julien Temple pro ScreenDaily. "Texty The Kinks mě vždy fascinovaly a je v nich skvělý lidský příběh, který musí být zachycen ve filmu."
Reřisér také dodal, "Není snadné najít Britské muže, kteří mohou předvést hudebně přesvědčivé výkony a to je přesně to co potřebojeme od Johnnyho a George."

Scénář filmu mají na starost Dick Clement a Ian La Frenais. Natáčet by se mělo ještě letos.

Jen tak mimo: Manželství Raye a Rasy trvalo devět let, mají spolu dvě dcery a po jejich rozvodu se Ray pokusil o sebevraždu. Kapela se v roce 1996 rozpadla a oba bratři se od té doby věnují sólové kariéře. Nejslavnější hity jsou 'You Really Got Me' nebo třeba 'Lola'.

ARC Entertainment koupil 'Safelight'

5. června 2015 v 23:32 | Mercy

ARC Entertainment získala všechna Severoamarická práva k dramatu režiséra Tonyho Aloupise 'Safelight', ve kterém září Evan Peters, Juno Temple a Kevin Alejandro. Tuto informaci potvrdil Scott Moesta, který je hlavou společnosti.

'Safelight' bude vypuštěn do kin 17. července 2015!

'Safelight' vypráví příběh tří zoufalých jedinců, jejichž cesty se nebezpečně zkříží v prašném pouštním městečku. Charles (Evan Peters) je středoškolský senior s psychickými problémy, Vicki (Juno Temple) je problémová uprchlice, která pracuje na odpočívadle, a Skid (Kevin Alejandro) je její nebezpečný psychotický pasák.
Jejich životy naberou hrozivý obrat, když Charles a Vicki odjedou na výlet podél pobřeží Kalifornie fotografovat majáky bez Skida. Ten však nemůže vystát pocit zrady. Vyzbrojený loveckým nožem se Skid vydává pátrat po Vicki a tyto tři postavy se postaví proti sobě v násilném zúčtování, které změní jejich životy.

"Safelight je podmanivým příběhem dvou lidí, kteří se navzájem nacházejí ve svých nelítostných osobních neštěstích," řekl Moesta. "Tento film je velmi dobře napsaný a zrežírovaný se silnými hereckými výkony celého obsazení a my jsme nadšeni, že film můžeme představit skrz různé kanály v USA a Kanadě."


Copyright © 2013 - 2015 | Fan Blog | J-Temple